top of page
nabierzcie ducha w tle.jpg
nabierzcie ducha.jpg

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY MUZYCZNE!

Drohiczyńskie Warsztaty Muzyki Liturgicznej działają na terenie naszej diecezji od kilkunastu lat. Skupiają ludzi, którzy przez śpiew chcą zbliżać się do Boga. Wspólnie rozwijają swoje muzyczne pasje i tworzą wspólnotę Kościoła!

Dla kogo są warsztaty?

Ta edycja przeznaczona jest dla dorosłych od 25 roku życia. Nie musisz mieć ukończonej szkoły muzycznej, nie musisz też mieć doświadczenia w śpiewie. Grunt to niezły głos, dużo chęci i zapał do pracy.

Jak to działa?

Zapisujesz się przez formularz poniżej do 31 października. Po tym terminie otrzymujesz materiały do samodzielnego przygotowania się (to później pomoże Ci się odnaleźć na warsztatach). Przyjeżdżasz na warsztaty!

Prowadzący

Rafał Maciejewski

Śpiewak, baryton, absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi, uczeń prof. L. A. Mroza oraz mgra A. Niemierowicza. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Doktorant Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie śpiewu prof. dr hab. Urszuli Kryger. Wykładowca w Katedrze Organów i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej w Łodzi.

maciejewski1.webp

Najważniejsze informacje organizacyjne

1. Drohiczyńskie Warsztaty Muzyki Liturgicznej są przeznaczone dla dorosłych powyżej 25 roku życia.

2. Warsztaty odbędą się w Serpelicach w domu rekolekcyjnym Porcjunkula.

3. Termin: 25-27 listopada 2022 r. Warsztaty rozpoczynają się w piątek  o godz. 18.00, zaś kończą się Mszą Świętą o godz. 12.00. Istnieje możliwość skorzystania tylko z części warsztatów, chociaż oczywiście należy to traktować jako ostateczność.

4. Koszt warsztatów wynosi 190 zł. Pieniądze wpłacamy na recepcji w dniu przyjazdu. Za dzieci do 3 r.ż. nie płacimy. Dzieci 4-12 lat opłata 170 zł. Dla dzieci 4-12 będzie zorganizowana opieka, jeśli nazbiera się grupa dzieci.

5. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (głównie dla małżeństw) i większych. Pościel będzie zapewniona.

6. Warsztaty prowadzi Rafał Maciejewski z Łodzi - znany w całej Polsce muzyk ze środowiska odnowy muzyki liturgicznej. 

9. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: liturgia.drohiczyn@gmail.com

bottom of page